Güncel Kampanyalar

ÜRETİM VİDEOLARI

Balko Lambri Çam (15mm)

Balko Lambri Çam (15mm)

Balko Lambri Çam (15mm) Plywood Özet Bilgi

15mm kalınlığında Lambri Kontraplak 2440mm x 1220mm ebatlarıyla pratik olarak çok büyük alanların kaplamasında kullanılır. Kolaylık sağlar. Özellikle tavanlarda, saçaklarda, dış cephe kaplaması olarak kullanılabilir. Farklı iç ve dış uygulamalara da uygun bir üründür. Normal lambrilere kıyasla fiyatı ve işçiliği kesinlikle çok ekonomiktir. 5 katmanlıdır, çam ağacından üretilmiştir.


Balko Lambri Çam (15mm) Plywood Genel Bilgiler

15mm kalınlığında Lambri Kontraplak 2440mm x 1220mm ebatlarıyla pratik olarak çok büyük alanların kaplamasında kullanılır.

Kolaylık sağlar. Özellikle tavanlarda, saçaklarda, dış cephe kaplaması olarak kullanılabilir. Farklı iç ve dış uygulamalara da uygun bir üründür. Normal lambrilere kıyasla fiyatı ve işçiliği kesinlikle çok ekonomiktir. 5 katmanlıdır, çam ağacından üretilmiştir. Panel ebatları 2440 x 1220 mm Montaj tavsiyeleri Ortamın nem oranındaki değişiklikler nedeni ile panelin ebatlarında değişimler olabilir. Dolayısı ile montaj aşamasında lütfen paneller arasında boşluk bırakınız.

Plakalar genel amaçlı ahşap işleme makineleri ile işlenebilir. Diğer bilgiler Ahşabın yaşayan bir malzeme olması itibari ile her panel ayrıdır. Dolayısı ile bir fotoğraf ya da bir numune parçası renk, doku, lif ve budak açısından tüm panelleri temsil edemez.


Sipariş Formu